Menu

Real Madrid je těžké vstoupit do semifinále Ligy mistrů

Liga mistrů UEFA hrála druhé kolo v semifinále. Real Madrid hrál proti Juventusu F.C. Real Madrid dosáhl 4-3 a eliminoval Juventus F.C, aby se kvalifikoval na top 4. Lze říci, že Real Madrid tato hra udělala fanoušky velmi rozrušený. Při hře jsme viděli spoustu fanoušků, kteří nosili Fotbalové Dresy na podporu hry, dokud fanoušci neunikli.

Ve 2. minutě se Mario Mandzukic dostal do branky a Juventus F.C.1-0 se ujal vedení. V 37. minutě zatlačil Mario Mandzukic Daniel Carvajal, který skóroval dvakrát a Juventus F.C. 2-0 rozšířil svou vedoucí pozici. V 60. minutě vstřelil Blaise Matuidi do prázdného gólu a Juventus F.C.3-0 svázal skóre. V 97. minutě skončilo číslo 7 v Dres Real Madrid dětskýu Ronaldo, v pravém horním rohu gólu Real Madrid 1-3 Juventus F.C. a konečně Real Madrid, který skončil 4-3 a Juventus F.C. povýšení.

Můžeme vidět z údajů celé hry Real Madrid má celkovou míru držení 62% a gól je 18 až 11 před Juventus FC, ale výstřel je 6 až 6 a Juventus FC je stejný, Juventus FC 6 záběrů jsou dosáhl 3 gólů. , útočná efektivita mnohem lepší než Real Madrid.