Menu

Manchester United rozdrtil Manchester City

V nové sezóně začalo 12. Kolo Premier League soustředěnou kampaň, Manchester United udeřil do Manchester City 1-3. Mnozí fanoušci Manchester United, kteří nosí Fotbalové Dresy, se jim líbili. Manchester United Tato sezóna se pro titul ligy neodpovídá, primárním cílem je udržet top čtyři v lize.

V první polovině hry se Manchester City ujal vedení v 12. minutě utkání, Sterling a Bernard oba pomohli, a Silva rozbil síť před omezenou oblastí. Manchester City 1-0. Manchester City rozšířil skóre v 48. minutě, Agüero zlomil gól z malého úhlu v pokutovém území, Manchester City 2-0. V 56. minutě Manchester United vstřelil trest, měl na sobě Dres Manchester United Martial stál před pokutového kopu a úspěšně oklamal brankáře získat bod za Manchester United, Manchester United1-2. V 86. minutě zastavil Gündoğan míč na okraji pokutového území a tlačil ho do sítě Manchester City 3-1. Utěsněte vítězství.

Manchester United ztratil Manchester City 1-3. Ze hry nemá Manchester United žádnou šanci vyhrát. Dominantou útoku je Manchester City. Je to také jasná mezera mezi Manchester United a špičkovými týmy.