Menu

Juventus porazil València 1: 0 doma

Soustředí se na páté kolo shody Ligy mistrů mezi kluby Juventus a València. To je spousta pozornosti pro fanoušky, kteří nosí Fotbalové dresy v bitvě o utkání skupiny, které může Juventus splnit.

V první polovině prvního poločasu Ronaldo udeřil dveře po dvou po sobě jdoucích nohách, ale nepodařilo se mu vytvořit skutečnou hrozbu. Obě strany neměly v prvním poločase žádné zisky. V první polovině přestávky zranění dostal València rohový kop, ale napadl ho brankář Szczęsny. První polovina byla 0-0 zamčena. Druhá polovina hry, oba týmy upravily v 59. minutě hry, nosit číslo 7 Dres Juventus Ronaldo falešná akce kopala obránce, pomáhat Mandžukić snadno tlačit branku, Juventus1-0València. Skóre 1: 0 bylo udržováno až do konce hry. Juventus zaznamenal poprvé v Ligy mistrů v pěti po sobě jdoucích sezónách. Ronaldo se stal prvním hráčem v historii Ligy mistrů vyhrát 100 her.

Ve druhém poločase měl Ronaldo skvělou pomoc v pokutovém území a Mandžukić se snadno zlomil. Nakonec Juventus porazil Valènciu 1: 0 doma a postupoval dopředu.