Menu

Juventus 1-2 vyhrál Manchester United

Čtvrté kolo Ligy mistrů bude soustředěná válka, giganty Serie A Juventus budou hrát v Premier League Manchester United doma. Na konci zápasu Manchester United porazil Juventus 2-1, aby vyhrál. Tisíce fanoušků měli Fotbalové Dresy, aby mohli sledovat hru.

Juventus hrál proti Manchesteru 13 krát v historii, Juventus 6 vítězství, 2 remízy a 5 ztrát, skóroval 16 gólů a ztratil 15 gólů. V první polovině oba strany měly obtížnou slzu, ale žádná strana nedosáhla žádného pokroku. Ve druhé polovině hry budou obě strany znovu bojovat. V 65. minutě byl posun Bonucci převeden do pokutového území, který měl na sobě Dres Juventus Ronaldo volley world wave, aby zlomil starý hlavní gól, Juventus1-0Manchester United. V 85. minutě udeřil Mata volný přímý kop před pokutovým územím a vstřelil přímo z volného kopu. Manchester United vyrovnal 1-1 Juventus. V 90. minutě poté, co Ashley Young kopl volný kop, Fellaini přešel do středu pokutového území, pak Pogba následoval hlavičku a zasáhl Bonucciho hlavu, míč do sítě, Manchester United 2-1Juventus. Utěsněte vítězství.

Na konci zápasu Manchester United vstřelil tři body v zápase proti Juventusu Tusu.