Menu

Inter 1-0 AC Milán 7-výherní pruh

V 9. kole Serie A Inter seděl na stadionu Meazza proti soupeři AC Milán. Inter si v různých turnajích udržel vítěznou šestiúrovňovou sérii a jejich vynikající výkon byl milován mnoha fanoušky, kteří nosili Fotbalové Dresy.

První polovina hry začala. V jedenácté minutě zápasu měl Icardi a Musacchio v prvním poločase cíl a byl odsouzen k útoku. První polovina skončila, obě strany 0-0. Druhá polovina byla snadná k boji. Dvě strany jsou rovnoměrně sladěny a není dosaženo žádné úspěchy. Hra vstoupila do fáze zastavení. Ve druhé minutě přestávky, Icardi, s Dres Inter Milán, chytil hlavu a zlomil gól, aby pomohl Inter Milán porazit AC Milán. Nakonec Inter 1-0 zvítězil v AC Milanu, Inter týmu 7-vítězný vítězný proužek, ukončení tří-vyhrát vítězný pruh AC Milán.

V této hře Inter konečně porazil AC Milán 1: 0, Inter se umístil třetí v řadě Serie A. Je to 2 body od Napolea, druhé místo. Tato sezóna je také velmi dobrý výsledek. Přeji jim to ještě lépe.