Menu

Chelsea3 než 1 Lectra Crystal Palace

V sezóně 2018/19 se 11. kolo bitvy v Premier League zaměřilo na stadion Stamford Bridge, vítězství Chelsea 3-1 nad Crystal Palace. Morata dvakrát skóroval a byl hluboce milován mnoha fanoušky s Fotbalové Dresy. Chelsea je v současné době na druhém místě v pořadí v Premier League s brankovým rozdílem.

Ve 32. minutě hry Chelsea nejprve přerušila mrtvolu a Morata zastavil míč a otočil se a vyrazil do sítě. Chelsea se ujal vedení 1: 0. Na konci první poloviny hry oba strany během přestávky neupravily. Obě strany vstoupily do druhé poloviny hry. Crystal Palace vyrovnal v 53. minutě, Townsend střílel malý úhel do sítě, 1-1. V 65. minutě Hazard pomohl Moratovi vstřelit dva body, 2-1. Na druhém konci hry měl Morata na sobě Dres Chelsea. V 70. minutě, Alonso pomohl Pedru 10 yardů, aby se dostal do sítě, 3-1. Utěsněte vítězství.

Nakonec Chelsea udržel skóre 3: 1 na konci. Po 11 kolech, Chelsea 8 vyhrál a 3 remízy zůstaly v lize neporažené.