Menu

Chelsea 2-1 obrátí Liverpool

Ve třetím kole Anglické ligy se Chelsea obrátil Liverpoolu 2: 1 a Chelsea skončil v Liverpoolu. Pokud si chcete vybrat nejlepšího hráče v noci, nejvíce oslňující nebezpečí je nepochybně dobře zasloužené. Fanoušci, kteří viděli tuto hru, nevědí, kolik lidí bude kupovat Fotbalové Dresy, aby se připojili k týmu fanoušků Hazard.

Proti Liverpoolu v Ligovém poháru je Blues ace Hazard stále ještě mimo lavičku, v prvním poločase je 0-0. Ve druhé polovině Liverpool přerušil vedení 1: 0. "Šťastně, Sarri vytáhla Hazard." Jak se fanoušci zesměšňovali, v 79. minutě, Hazard vytvořil příležitosti pro své spoluhráče, Emerson úspěšně vystřelil, 1-1 vyrovnal. V 85. minutě dostal Hazard míč na střed hřiště. Nebezpečí mělo několik lidí a obrátilo se skóre. Čisté a dobré záběry ze vzdáleného rohu! Tento jednorázový drak, Dres Chelsea dětský z modré armády č. 10, je jako závěsný, nádherný a hladký a skvělý střelba v tomto cíli.

Když se podívám na videozáznam Hazardovy výstřelky, myslím, že většina lidí mu dá dvě slova krásná.