Menu

Bayern München 3-0 vítězství nad Norimberkem

V 14. kole Bundesligy Bayern München porazil Norimberk Norimberkem o 3-0 v Norimberku a vyhrál dvě po sobě jdoucí vítězství v lize. Podruhé Lewandowski použil Fotbalové Dresy, aby fanoušky chválili.

Na začátku prvního poločasu se Nuremberg ujal míče. V závodě to trvalo 9 minut, Kimmich utíkal roh a Lewandowski skóroval gól před branku, 1-0! V 27. minutě Goretzka pomohl Bredlowovi, aby neuspěl. Lewandowski vstřelil gól a skóroval 2: 0! V prvním poločase nebylo žádné zastavení, když Lewandowski je druhý gól, Bayern München 2-0 dočasně vést. Lewandowski bude i nadále nosit Dres FC Bayern Mnichov pro podporu všech lig v této sezóně. Na začátku druhého poločasu se Bayern München ujal vedení. Ve druhé polovině bylo snadné bojovat. V 56. minutě vybojoval Ribéry výhrou a v letošní sezóně vstřelil svůj první gól do ligy, 3: 0! Obě strany neuskutečnily žádné úspěchy a nakonec Bayern München 3-0 zapečetil vítězství.

Poté rozhodčí nezastavil a nakonec skončil, Bayern München porazil Norimberk 3: 0 doma.